آموزش اپراتور لیزر موهای زائد + فیلم

آموزشهای تخصصی در زمینه لیزر پوست

شنبه ۲۵ دی ۰۰

آموزش اپراتور لیزر موهای زائد + فیلم

۳۱ بازديد


مقدمه:

اگر جز افرادی هستید که به آموزش های رایگان اعتقادی ندارند قبل از هر حرفی باید بگوییم رسالت ما ایجاد شرایط یکسان برای همه افراد است زیرا افرادی هستند که به مراکز آموزشی دسترسی ندارند یا نمی توانند هزینه کلاس های آموزشی را متقبل شوند .

برای مرکز تفاوتی ندارد که شما در کلاس های حضوری ما ثبت نام کرده و هزینه پرداخت کرده اید یا از طریق سایت آموز شهای رایگان ما را دنبال میکنید ،اموز شهای ما یکسان است و امیدواریم مورد توجه شما عزیزان باشد .

آرزوی موفقیت برای همه عزیزانی که آموزشهای رایگان ما را از سایت دنبال میکنند داریم
چرا شغل اپراتور لیزر ؟

برای ؛جواب بهتر است به مشاغل مختلف فکر کنید ، به پیش نیاز های هر شغل ، سرمایه ، ساعات کاری .......
شفل اپراتور لیزر مو زائد جزو مشاغلی است که شما با طی یک دوره کوتاه مدت و یادگیری کار با دستگاه لیرز میتوانید خیلی سریع وارد بازار کار شوید .
در اینجا اموزش های رایگان برایتان گذاشته شده ، که همین آموزش ها در مراکز دیگر با صرف هزینه های متغییر از متوسط تا خیلی گران انجام می شود .پس فرصت را از دست ندهید و رایگان و با کیفیت آموزش ببینید .
دومین مزیت شغل اپراتور لیزر ساعات کارای است که شما میتوانید خیلی راحت با مراجعین خود هماهنگ شوید ونیازی نیست مثل خیلی از مشاغل صبح زود بیدار شده و سرکار بروید ###
مزیت بعدی پرستیژ اجتماعی این شغل در مقایسه با بسیاری مشاغل که نیاز به تحصیلات دانشگاهی و پیش نیاز .....دارند .
مزیت بعدی ،عدم نیاز به سرمایه است $$$$$
شما کافی است تا حدودی با دستگاههای لیزر اشنا باشید و مدرک کار یا پایان دوره داشته باشید به راحتی میتوانید وارد بازار کار شوید ،پیشنهاد میکنیم به اگهی های استخدام سری بزنید خیلی راحت متوجه می شوید که بازار کار اپراتور لیزر مو زائد خیلی داغ است و مطب ها و کلینیک های زیادی خواهان همکاری با این افراد هستند .
خوشبختانه چون دستگاههای لیزر مختلفی در بازار وجود دارد شما با یک اشنایی نسبی متوانید کار خود را شروع کنید و در حین کار و در همان ساعات اولیه به دستگاه مورد نظر مسلط خواهید شد و اصلا جای نگرانی ندارد و حتی مراکزی که ادعا اموزش با دستگاه به طور عملی دارند نیز نیاز شما را بر اورده نخواهند کرد ،چون دستگاهی که شما در انجا به صورت عملی کار را با آن یاد خواهید گرفت با دستگاهی که مرکز یا کلینیک که در انجا مشغول به کار خواهید شد ،متفاوت است .
پس اموزش تئوری و دانش در زمینه لیزر برای ورود به بازار کار اپراتور لیزر برایتان کافی خواهد بود و با هزینه های دست و پا گیر و اضافی کلاس های عملی خودتان را درگیر نکنید .

http://www.linkedin.com/in/abanskinیکی از شغلهای محبوب برای خانمها و آقایان در این دوره اپراتور لیزر موهای زائد است که به راحتی و با آموزش کوتاه مدت میتوانید به این شغل وارد شوید .

در این سایت با آموزش گام به گام و نشان دادن اسلاید و عکس از هر قسمت آموزشی سعی بر آن داریم که شما را در زمان هر چه کوتاهتر و بدون نیاز به هزینه های اضافی در این شغل وارد کرده و جهت معرفی به مراکز درمانی وکلینیک ها هر چه سریعتر آماده شوید .

در ابتدا با قسمتهای کلی دستگاه اشنا شوید
آموزش اپراتور لیزر مو زائد

هندپیس مهم ترین بخش دستگاه لیزر میباشد و هر اپراتور درطول ساعات کاری مدت زیادی باید هندپیس را در دست نگه دارد ،هندپیس به دو صورت دستی و پایی عمل میکنند و دکمه ای در پایین ماتیتور دستگاه وجود دارد که اپراتور لیزر مو زائد میتواند تنظیم کند که از  قسمت عملکرد دستی یا پایی دستگاه استفاده کند .و اپراتور لیزر باید بداند نگهداری از  هندپیس لیزر بسیار مهم میباشد باید نهایت دقت را در این رابطه داشته باشند و به هیچ عنوان هندپیس نباید سقوط کند یا موقعی که  بلا استفاده است به درستی در حایگاه یا خشاب دستگاه جایگزاری شود

مانیتور دستگاه لیزر ، از جمله مهمترین اجزاء دستگاه میباشد که مرتبا ، اپراتور لیزر با آن سرکار دارد ، در روی مانیتور برنامه های مختلف درمان و تنظیمات ، ....وجود دارد که با  نشان دادن عکس بیشتر با آنها آشنا میشوید .تمام سعی ما در این مقالات این است شما بدون استفاده از کلاسهای مختلف و اتلاف وقت بتوانید به یک اپراتور لیزر حرفه ای تبدیل شوید و در مدت زمان کوتاه شغل خود را پیدا کرده و مشغول به کارشوید
آموزش دستگاه لیزر کندلا

دستگاه های لیزر به دو صورت کار میکنند یا خنک کننده ]نها سیستم باد است یا کپسول که نوع دستگاه کندلا عموما با سیستم کپسول خنک کننده کار میکنند که بسیار در جوابدهی وجلوگیری از سوختگی پوست موثر هستند و همین مسئله باعث محبوبت دستگاه کندلا در  کل دنیا شده و برای همین امر ما نیز آموزش اپراتور لیزر را با دستگاه کندلا آموزش میدهیم ولی باید بدانید پروتکل کار با انواع دستگاه لیزر مانند همدیگر میباشند و، وقتی شما با حالت کلی کار با دستگاه آشنا باشید در صورت مواجهه با هر نوع دیگر دستگاه نیز به راحتی میتوانید با آن دستگاه نیز کار کنید و پس از مطالعه این مقالات  شما یک اپراتور لیزر خواهید شد در صورتیکه در هر مرحله دچار اشکال بودید میتوانید با شماره های مرکز آبان تماس گرفته و راهنمایی های لازم را بدست آورید
آموزش اپراتور دستگاه لیزر مو زائد

قسمت دلیوری  یا در اصطلاح عامیانه شلنگ دستگاه نیز از قسمتهایی از دستگاه است که باید نهایت مراقبت از آن را به عنوان اپراتور لیزر به عمل آورید و به هیچ عنوان  این قسمتها نباید ، خم شوند یا آسیب ببینند .شما به عنوان یک اپراتور لیزر مو زائد باید بدانید در داخل این قسمت از دستگاه لوله های بسیار باریک و شکننده ای وجود دارد که نهایت مراقبت را می  طلبند .

و این قسمت متصل به هندپیس می باشد .

و کل این قسمت و هندپیس با سوکت های مخصوص به دستگاه متصل می شوند .به صورت معمول دستگاه آماده تحویل اپراتور میشود ولی بهتر است شما به عنوان یک اپراتور لیزر مو زائد طرز اتصال سوکت ها را بلد باشید .
آموزش اپراتور لیزر دستگاه کندلا

شما به عنوان یک اپراتور لیزر مو زائد باید بتوانید در صورت نیاز دستگاه را خیلی سریع خاموش نمایید ، درخیلی از مواقع  یک اپراتور لیزر مو زائد فرصت زیادی ندارد که بتواند دستگاه را با سوییچ خاموش نماید .بنا بر این بهتر است با دکمه اورژانسی دستگاه اشنا باشید که در صورت نیاز بتوانید سریع دستگاه را خاموش نمایید .

 

http://m.aparat.com/v/dnl7E

دوستان در صورت نیاز می توانید ویدئو های اموزشی ما را در سایت آپارات دنبال نمایید

سوییچ دستگاه نیز همان طور که از نامش پیداست ؛ برای روشن و خاموش کردن دستگاه در ابتدا و انتهای کار روزانه استفاده میشود .بهتر است اگر بیش از سه ساعت از دستگاه استفاده نمی کنید آن را خاموش نمایید در غیر اینصورت دستگاه را خاموش نکنید زیرا خاموش کردن و روشن کردن دستگاه بیشتر از سه بار در روز به دستگاه آسیب می رساند .پس به عنوان یک اپراتور لیزر مو زائد باید برنامه ریزی نمایید تا مراجعین شما پشت سر هم و بدون وقفه مراجعه نمایند که دستگاه در ساعتهای زیادی بلا استفاده نماند .

برای آموزش اپراتورلیزر قسمت دوم روی لینک زیر بزنید .آموزش اپراتور لیزر مو زائد قسمت دوم

بررسی فیلم آنابل به خانه می آید

آنابل به خانه می‌آید فیلمی در ژانر ترس و وحشت است که در کشور آمریکا ساخته شده و جزو پربازدیدترین ها در ژانر خود می باشد.

  • کارگردان: گری دوبرمن
  • بازیگران: ورا فارمیگا، پتریک ویلسون، مک‌کنا گریس
  • فیلم‌نامه: جیمز وان، گری دابرمن

این فیلم یکی از بهترین فیلم های ترسناک در سالهای اخیر است. در دنیای سینمای ترسناک، گری دابرمن بسیار آشناست. او تا به امسال فیلمی کارگردانی نکرده بود اما نویسنده فیلم‌های ترسناکی همچون It ،Annabelle یا The Nun بود و بعد از مدتی انتظار بالاخره سازندگان سری فیلم‌های آنابل و احضار روح، با ساختن قسمت جدید آنابل با نام «آنابل به خانه می‌آید» موافقت کردند و این فیلم در سال ۲۰۱۹ ساخته و منتشر شد و در سبک ترسناک یکی از بهترین میانگین نمرات در بین بهترین فیلم های ۲۰۱۹ را کسب کرد. ضمنا بهترین فیلم ها در اینجا معرفی شده اند.

این فیلم داستان عروسک آنابل را بازگو می‌کند که در خانه دو احضارکننده مشهور دنیای فیلم‌های احضار روح و آنابل قرار گرفته است و دختر این خانواده که دوستانش را به خانه‌شان دعوت کرده‌ است با اذیت و آزار این عروسک رو به رو می‌شوند و حال باید از اتفاقات عجیبی که در این شب ترسناک می‌افتند، دست و پنجه نرم کنند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.